Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Yılların eskitemediği firma Doğan otomotiv Ankara Ostimde siz değerli müşterilerine yıllardır hizmet vermektedir. Teknolojinin geliştiği günümüzde Doğan otomotivde internet üzerinden N11, Hepsiburada ve sahibinden gibi alışveriş siteleri üzerinden ürünlerin satmaktadır. Müşterilerine daha uygun fiyatlara satış yapabilmek için ürün satışı hizmetini kendi sitesi üzerinden de verecektir.

Yaptığımız

Tecrübemiz ve kararlılığımızla kıymetli müşterilerimize sattığımız yedek parça ve ürünleri en uygun ve en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Size daha iyi ve daha çok çeşitli ürün ve hizmet ulaştırmak çağın gerektirdiği şekilde online hizmet vermek için sitemizi ve bizi ziyaret edebilirsiniz. Bize güvendiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Doğan Otomotiv Ankara

Yapacaklarımız

Doğan Otomotiv Ankara ailesi olarak yakın gelecekte portföy ve satış ağını genişleterek müşterilerine daha iyi, daha hesaplı, ve daha hızlı hizmet vermeyi planlamaktadır. Bu gün temellerini attığımız internet üzerinden ve online firmalar aracılığı ile yaptığımız satış ve ürün çeşitliliğini arttırmak, bu çeşitleri sosyal medya hesapları üzerinden duyurarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya çalışacaktır.

45 Yıldır hizmetinizdeyiz

Doğan Otomotiv Yedek Parça San.Tic.LTD.ŞTİ 1975 yılında kurulmuş bir firmadır. O günden beri siz değerli müşterilerine : İvogsan Arı Sanayi sitesi 1471.Sokak 19/A Ostim PK:06378 Yenimahalle/ Ankara adresinde hizmet vermektedir

On binlerce stoklu ürün

Doğan otomotiv Audi, Bmw, Mercedes, Opel, Renault, Peugeot, Seat, Skoda,Ford,Volkswagen Yedek parçaları satmaktadır. Firmamız aracınıza uygun onbinlerce çeşit bu ürünleri kendi ürün stoğunda bulundurmaktadır.

Siparişler adrese teslim

Firmamıza verdiğiniz ürün siparişleri eğer 15:30 a kadar verilmişse aynı gün hasar görmeyecek şekilde özenle paketlenerek kargoya teslim edilir. Eğer hafta sonuna denk gelmemişse muhtemelen ürün bir gün sonra kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Firmamız

1975 Tarihinde kurulan firmamız Resmi olarak 1983 yılında Ankara Büyük Sanayi`de Tofaş Yedek Parça yetkili satıcısı olarak ticari hayatına başlayan Doğan Otomotiv Yedek Parça Ltd.Şti. Volkswagen, Audi, Skoda ve Seat araç gruplarının yanı sıra 2015 yılında ürün yelpazesine Opel, Ford, Peugeot, Renault, Mercedes-Benz ve BMW markalarını da eklemiştir. İthal ve OEM yedek parçalarının kaporta ve mekanik aksamlarını 40 yıla yakın süredir perakende ve toptan olarak müşterilerine sunmaktadır.

Amacımız; kurulduğumuz günden bugüne kadar otomotiv sektöründe yedek parça satışını müşteri-satıcı güven ilişkisi ile devam ettirmek ve sürdürmektir.

Sitemizde bulunan bütün ürünleri firmamıza gelip görme imkanınız bulunmaktadır.

ALIŞVERİŞ SEPETİ

close
Sohbete başla
Yardımcı olabilir miyiz?
Merhaba!
Yardım ister misiniz?